Váš nákupný košík je prázdny!

Bayern Mníchov zranenia strasti pred keltským stretnutím

16/10/2017 0
Bayern Mníchov dostal úder so správou, že stredopoliar Javi Martinez bude chýbať na návšteve keltského, a obavy z toho, že by iný záložník mohol taktiež vynechať.
 
Martinez bol počas víkendu nahradený Bayernovým víťazstvom nad Freiburgom s poranením na ramenách, ale existujú obavy, že chilský záložník Arturo Vidal by tiež mohol vynechať skupinovú hru Ligy majstrov.
 
Vidal nebol zapojený do konfliktu Bundesligy kvôli svalovým problémom a existujú obavy, že vplyvný strelec by mohol byť vylúčený aj zo stredajšieho zápasu.
 
Bayern je už bez brankára Manuela Neuera a krídla Franck Ribery, zatiaľ čo Juan Bernat bude takmer určite chýbať v strednej časti týždňa, rovnako ako sa zotavuje z roztrhnutého ligamentu.
 
Nemecký medzinárodný Sebastian Rudy by mohol byť vyzvaný k partnerovi Thiago v defenzívnom stredisku, ale Jupp Heynckes, teraz vo svojom druhom kúzle ako šéf Bayernu, má veľa možností ako útočiť na poliach vrátane Jamesa Rodrigueza, Arjena Robbena, Thomasa Mullera, Kingsleyho Comana a bývalého Parížskeho svätého -Germain eso Corentin Tolisso.