Váš nákupný košík je prázdny!

Cristiano Ronaldo strelí Udinese, aby pomohol udržať si Juventus

07/10/2018 0
Cristiano Ronaldo pomohol Juventus udržať svoj perfektný štart do sezóny s cieľom v Udinese na konci týždňa zatienený opätovným otvorením policajného vyšetrovania obvinenia z znásilnenia proti Portugalsku dopredu.

Rodrigo Bentancur strelil otvárač, pretože Juventus získal 10 výhier z 10 súťažných zápasov a presunul sa na 24 bodov v Serii A, deväť pred druhým umiestneným Neapolom, ktorý v nedeľu hostí Sassuolo. Ale Ronaldo - ktorý popiera znásilňovanie Kathryn Mayorga v Las Vegas v roku 2009 - bol hlavnou témou pozornosti v jeho prvej hre, pretože polícia v Amerike reagovala na tvrdenia v nemeckom časopise Der Spiegel. Cieľ portugalského dopredu zabezpečil víťazstvo 2: 0.

Uruguajský stredopoliar Bentancur bol jeho prvý od svojho vstupu do Juventusu na začiatku minulého roka, zatiaľ čo Ronaldo si od jeho prechodu z Realu Madrid vybral štyri.

"Z technického hľadiska to bol jeden z našich najlepších zápasov, ktorý vytvoril veľa a rozdával veľmi málo," povedal tréner Juventusu Massimiliano Allegri. "Je to prvýkrát v tejto sezóne, keď sme prešli dva zápasy bez toho, aby sme súhlasili s cieľom a to je pozitívne. Dnes sme prešli loptu veľmi dobre [a] rýchlejšie. "

Juve dominoval počiatočnej polhodine a prerazil v 33. minúte s protiútokom, keď Bentancur položil João Cancelo na pravú stranu a zamiloval sa do presného krížového kríža v Portugalsku.

Po štyroch minútach Mario Mandzukic vyhral voľný loptu v pokutovom území a strelil loptu na Ronaldo, aby strieľal jedovatý pretekár okolo Simone Scuffet.

Antonin Barak strelil miesto pre Udinese a Kevin Lasagna strelil po jednej či druhej strane polčasu, inak Juventus naďalej dominoval. Federico Bernardeschi a Ronaldo odmietli ďalšie góly Scuffetom, ktorý takisto strelil Cancelo do strely.