Váš nákupný košík je prázdny!

Dembele chcú byť rozhodujúce pre Barcelonu

18/02/2019 0
Barcelona sa v utorok vracia do Ligy majstrov a Ousmane Dembele vyhlásil svoj zámer stať sa životne dôležitým členom tímu na veľkej scéne. V polovici týždňa proti Lyonu sa Francúz vrátil do štartovej línie proti Real Valladolid . Vďaka neobmedzenému potenciálu v kombinácii s masívnou cenou, fanúšikovia Barcelony očakávajú, že mladík bude mať väčší vplyv, čo je to, o čom sa Dembele sám chystal.
 
"Bol som rozhodujúci na začiatku sezóny a mal som v novembri fázu sedenia na lavičke, ale je to normálne, pretože počas sezóny máme vždy ťažké časy," povedal klubovým oficiálnym médiám. Mám vieru v seba a budem sa snažiť pokračovať v tom, čo najlepšie viem a byť rozhodujúce pre tím. "Je dôležité, aby som v kľúčových okamihoch dosiahol skóre, keďže som striker a musím byť rozhodujúci, keď tím je "Musíme sa sústrediť na naše ciele, chceme vyhrať tituly, vyhrali aj Ligu majstrov a samozrejme LaLigu Santandera." Víťaz Svetového pohára tiež chválil európskych protivníkov svojho tímu a zdôraznil Lyonove silné stránky. tím s veľmi dobrými hráčmi a je to veľmi ťažké vyhrať tam, ako ukázali túto sezónu - tým, že porazil Manchester City a Paríž Saint-Germain, "pokračoval." Musíme byť veľmi zameraní a nemyslieť si, že to bude jednoduché. "S Samuelom Umtitim niekedy hovoríme o Lyone a on hovorí, že budeme musieť byť vo večeri opatrne, pretože sú skvelým tímom. "
 
Fekir je ich najlepším hráčom, ale sú tu aj ďalší hráči, ktorí majú veľa vlastností a budeme musieť dávať pozor na každého. "Sledujem Ligue 1 hry veľa a ja som sa zhodoval s niektorými hráčmi v národnom tíme ako Fekir, Mendy a Moussa Dembele a oni sú nebezpeční na ihrisku. "Nakoniec hovoril o svojom nedávnom zranení a barcelonskom náročnom rozvrhu v nasledujúcich týždňoch:" Cítim sa lepšie, keďže som mohol hrať 15 minút proti Athletic Clubu a ja sa vracajú na moju úroveň, trochu po kúsku, "povedal," zranenie prišlo, keď som sa cítil veľmi dobre, bol som rozhodujúci a počas hry som urobil skvelú prácu, ale to je futbal. "
 
Počas januára sme mali zápasy v Španielsku v zápase Copa del Rey a LaLiga Santander, takže je tu veľa únavy, rovnako ako vo februári prichádza aj Liga majstrov a musíme na to žiť. "