Váš nákupný košík je prázdny!

Jordan Pickford prestáva mlčať o povestiach Chelsea po podpísaní

28/09/2018 0
Brankár Everton Jordan Pickford trvá na tom, že bol plne oddaný klubu napriek povesti, ktoré ho spájajú s letným presunom do Chelsea.
 
24-ročný videl, že jeho povesť stúpa zo zadnej časti svojich výkonov na Majstrovstvách sveta v Anglicku, kde hrá dôležitú úlohu pri prekvapujúcom pokuse družstiev do semifinále.
 
Pickford spolu s kolegami Anglickým medzinárodným Jackom Butlandom a Kasperskom Schmeichelom v Leicester City sa všetko hovorilo o tom, že sa stotožnil s Chelsea ako potenciálnym náhradníkom Thibaut Courtois.
 
Courtois odmietol podpísať novú zmluvu pripravil cestu pre presťahovanie do Realu Madrid v auguste a on bol rýchlo nahradený v Chelsea Kepa Arrizabalaga, ktorý sa pripojil k dohode o 71 miliónov GBP od Athletic Club.
 
Tento týždeň Pickford podpísal v Goodison Parku novú šesťročnú dohodu a verí, že zastaví ďalšiu špekuláciu okolo svojej budúcnosti.
 
"Vidíte to všetko na vašom Twitteru alebo Sky Sports, viete, čo myslím?" Povedal Pickford po tom, čo bola jeho zmluva oznámená.
 
"Nenechám to ovplyvniť moje vystúpenia. Len som sa kĺbala a vedel som, že mám zmluvu s Evertonom. Kedykoľvek som si nemyslel nič iné.
 
"Práve som tvrdo pracovala, keď som odchádzal do Anglicka a dokonca aj pri príchode nového manažéra to bolo všetko o Anglicku v tom čase. Prišiel som sem a bolo to všetko o tom, ako sa vrátiť do práce s Evertonom. "
 
"Bol to víchrica roka a veľký skok pre mňa," povedal. "Myslím, že len to, že sa táto zmluva podpísala, môže ju dať do postele a dostať sa do toho, aby som sa zlepšila.
 
"Myslím, že je to skvelý krok pre klub a skvelý smer, ktorým sa chystáte. Ak by som tu nebol, tak som nebol s Anglickom na Majstrovstvách sveta. Myslím, že tento krok ma výrazne zlepšil. "
 
Everton sa javí ako práca, ktorá prebieha pod vedením Marca Silvy, keď vyhral iba jednu zo šiestich zápasov Premier League v tejto sezóne a obranne sa zdajú byť zraniteľné.
 
Hoci Pickford urobil 17 šetrí v Premier League, on uznal vo všetkých šiestich svojich zápasov, nechať celkovo 11 gólov.
 
Silva nepomohlo ani to, že letné prihlásenie Bernard, Yerry Mina a Andre Gomes neboli schopné hrať, zatiaľ čo in-forma Richarlison bol zakázaný pre tri zápasy po vyslaní proti Bournemouth.
 
Chelsea medzitým urobil skvelý štart do sezóny, keď vyhral 5 a vytiahol jednu zo svojich šiestich ligových zápasov a Kepa si udržal tri čisté listy.