Váš nákupný košík je prázdny!

Juventus pracoval na novej zmluve o rekordéra Kean

17/10/2018 0
18-rok-starý mohol ešte byť vyslaný na úver v tejto sezóne, ale šampiónov Serie A chcú, aby sa zaviazať k dlhšej dohode ako prvý.
 
Juventus sa usiluje o viazanie rekordného frontmana Moise Keana na novú dohodu, čo chápe.
 
18-ročný, ktorý opätovne napísal knihy o histórii, odvtedy, čo v Turíne urobil starší prelom, v súčasnosti pracuje na zmluve do roku 2020.
 
Záujem o lákať ho preč od šampiónov Serie A bol preukázaný, s La Liga outfit Leganes a Ligue 1 heavyweights Marseille sa prístupy cez leto.
 
Juve sa snažia zabezpečiť, že zostanú tým, ktorí budú profitovať zo značného potenciálu spoločnosti Kean, a plánujú predložiť nové podmienky.
 
Mohlo by dôjsť k tomu, že ďalším prepožičiavateľom úveru bude mladistvému ​​udelená sankcia, akonáhle sa dohodne dohoda, pričom kampaň v rokoch 2017-18 bola strávila s Veronou.
 
V čase, keď bol tento krok uskutočnený, sa Kean stal prvým hráčom, ktorý sa narodil v 21. storočí, aby debutoval v jednej z piatich najlepších divízií v Európe.
Juve mu v novembri 2016 podal luk ako 16-ročný.
 
Odvtedy sa stal prvým hráčom, ktorý sa narodil v roku 2000, aby miloval zápas Ligy majstrov a prvý, ktorý skončil v elitnej lize - po poslednom dni kampane v rokoch 2016-17 sa vyrovnal proti Bologni.
 
V poslednom výlete, ktorý sa opäť týka jeho dátumu narodenia, sa dosiahol viac rekordných výsledkov, keďže Kean otvoril svoj cieľový účet pre taliansku stranu U21 v víťazstve 2: 0 nad Tuniskom. Taktiež sa zúčastnil ďalšieho európskeho turné pre Juve počas stretnutia s mladými chlapcami a Massimiliano Allegri považuje za užitočnú možnosť pre súčasnosť i budúcnosť.
 
Bianconeri sú spokojní s pokrokom, ktorý sa dosiahol vo svojom vývoji a cítia, že krivka smerom nahor môže byť udržiavaná s predĺženým pobytom v Turíne.
 
Práca s kolegami ako Cristiano Ronaldo v tréningu očakáva, že prinesie Keanovi príležitosť naučiť sa a napodobniť niektorých z najlepších výkonných umelcov.
 
On môže čeliť tvrdej súťaži za útočiace lôžka na štadióne Allianz, ale domorodec Vercelli je držaný v najvyššej miere Juve a budú robiť všetko, čo je v ich silách, aby zabezpečili, že rozhovory o predĺžení zmluvy dosiahnu pozitívny záver.