Váš nákupný košík je prázdny!

Klopp smetí zvesti, ktoré ho spájajú s Juventusom

29/05/2019 0
Juventus hľadá nástupcu Massimiliana Allegriho a má v očiach Nemcov obsadené lakomé oči, keď sa pripravuje na finále Ligy majstrov.
 
Jurgen Klopp hovorí, že správy spájajúce ho s Juventusom sú "bullsh * t a trvá na tom, že nemá záujem opustiť Liverpool."
 
Víťazi Serie A hľadajú po šéfovi Massimiliano Allegri nový šéf.
 
Lazio Simone Inzaghi, tréner trénera Chelsea Maurizio Sarri a slobodný agent Antonio Conte patria medzi mená, ktoré boli spomenuté v súvislosti s úlohou.
 
Bianconeri doska údajne zobraziť Klopp a Manchester City manažér Pep Guardiola ako ideálne - aj keď menej realistické - možnosti, ale Nemec odstránil všetky pochybnosti o jeho budúcnosti, pretože sa zameriava na tento víkend v Lige majstrov finále.
 
"Samozrejme je to liga, ktorá sa mi páči, Taliansko je krásna krajina, ale tieto povesti o mne, že pôjdem do Juventusu, sú bullsh," povedal Klopp pre Sky Sport Italia.
 
"Na tom nie je nič pravdivé, neopustím Liverpool."
 
"Poznám Serie A veľmi dobre, sledujem ju a páči sa mi, ale budem v Liverpoole."
 
Liverpool dúfa, že bude korunovaný majstrom Európy už po šiesty krát, keď sa stretnú v sobotu vo Wanda Metropolitano so súpermi Premier League Tottenhamom.
 
Nemecký brankár urobil chybnú prihrávku, ktorá umožnila Karimovi Benzemu, aby poskytol Real vedenie krátko po polčase v Kyjeve, predtým, než povolil štrajk na dlhé vzdialenosti z Gareth Bale, aby padol cez jeho ruky, aby sa vyhral víťazstvu španielskych gigantov.
 
Reds sa snaží zmierniť sklamanie z chýbajúceho titulu Premier League do Manchester City v posledný deň sezóny.
 
Liverpool porazil Wolves, aby skončil na počte 97 bodov - rekord pre druhú priečku v anglickom vrcholovom lete - ale nedokázal predbehnúť City, ktorí boli 4-1 víťazmi mimo Brightonu.