Váš nákupný košík je prázdny!

Manželstvo Manchester United plánuje odstúpiť z národného tímu

19/08/2018 0
Belgický tím sa v ruskom Majstrovstvách sveta veľmi dobre prehral. European Red Devils až po semifinále a nakoniec vyhrali tretie miesto. Ako hlavné centrum tímu sa tiež jednoznačne potvrdil výkon Lukakuho. Teraz však Lukaku začal plánovať vystúpenie z národného tímu.
 
Lukaku prijal rozhovor s Business Insiderom a povedal, že plánuje vystúpiť z národného tímu po európskom pohári v roku 2020. Lukaku povedal: "Mám pocit, že po Európskom pohári sa zastavím. Pre nás je každá súťaž Minimálny štandard je aby som sa dostal do semifinále a potom pokračuj ďalej na tomto základe som 25 rokov a nedosiahol som svoj vrchol Chcem súťažiť s mladými ľuďmi, pretože chcú teraz chytiť moju pozíciu, nechcem ale po dvoch rokoch budú časom ich. "
 
Lukakuove poznámky sú stále celkom prekvapujúce. Treba poznamenať, že aj po dvoch rokoch je Lukaku iba 27 rokov. Stále je to zlatý vek futbalistov. Je samozrejme veľmi prekvapujúce, že tím odišiel z národného tímu tak skoro. Ale pre Manchester United je to samozrejme dobrá vec. Bez tlaku národných tímov môžu hráči získať viac času na odpočinok a je výhodnejšie rozšíriť ich kariéru.