Váš nákupný košík je prázdny!

Messi odišiel z barcelonského družstva za Huesca pred stretom Ma

13/04/2019 0
Ernesto Valverde sa tento víkend rozhodol vynechať veľké množstvo mien, keď sa klub pozrie na stretnutie Ligy majstrov v utorok
Manažér Barcelony Ernesto Valverde vymenoval oslabený 18-členný tím pre tento víkendový zápas La Liga proti Huesca.
 
Katalánsky klub v sobotu odcestuje do El Alcorazu, aby previedol mužov z Francisca, ktorí sa snažia udržať si 11-bodovú medzeru v hornej časti tabuľky nad Atletico Madrid.
 
Valverde sa rozhodol, že opustí Lionel Messi a Sergio Busquets doma v Barcelone, aby si v utorok odskočili pred zápasom Ligy majstrov proti Manchesteru United.
 
Ivan Rakitic je tiež neprítomný v tíme s horúčkou, zatiaľ čo Sergio Roberto bude chýbať aj kvôli svalovému problému v ľavej nohe.
 
Pridanie k tomu, Luis Suarez a Gerard Pique sú tiež pripravení vynechať stret proti Huesca, pretože sú obe pozastavené.
 
Barcelona v súčasnosti drží štíhly náskok 1: 0 nad Red Devils v Lige majstrov po ich štvrťfinálovom stretnutí v prvej etape v stredu.
 
Z tohto dôvodu sa Valverde rozhodol ponechať svojich hviezdnych hráčov doma, aby sa uistili, že sú plne fit a pripravení dokončiť prácu proti mužom Ole Gunnar Solskjaer budúci týždeň.
 
Klub Premier League stiahol slávne comeback víťazstvo nad Parížom Saint-Germain v predchádzajúcom kole súťaže a Valverde sa obáva hrozby, ktorú predstavujú mimo domova.
 
V Barcelone sú však stále prítomné nejaké hviezdne mená, ktorým čelia Huesca, medzi nimi aj Ousmane Dembele a Philippe Coutinho.
 
Aj keď v tejto sezóne je v prvej línii Marc-Andre ter Stegen, aj napriek tomu, že v tejto sezóne hral každý zápas v La Liga nad Jasperom Cillessenom, mohol by byť stále v lajne v prospech Holandska.
 
Riqui Puig je zahrnutý ako 19-rok-starý stále hľadá svoj prvý štart v košeli Barca nasledovať z jeho 35-minútový portrét v Copa del Rey skôr v tejto sezóne ako náhradník.
 
Tam je tiež priestor pre kolegu horúcej vyhliadky Moussa Wague, ktorý je tiež hľadá jeho debut pre klub Camp Nou nasledovať z 17 vystúpení pre tím B v tejto sezóne.