Váš nákupný košík je prázdny!

Paul Dybala skóre Bruce povedie FC Lokomotiv Moskva v poslednom

23/10/2019 0
Juventus získal druhé víťazstvo na skupinovej scéne Ligy majstrov UEFA, keď porazil Lokomotiv Moskva 2-1 na štadióne Allianz v talianskom Turíne.

Hrdinom bol Paulo Dybala, ktorý v 77. minúte bodoval ekvalizér a o tri minúty neskôr dal Juve vedenie.

So siedmimi bodmi až tromi zápasmi zostáva Juve na úrovni bodov s vodcami skupiny D Atletico Madrid, ktorí predtým porazili Bayer Leverkusen.

Počas leta bola Dybala neustálym predmetom špekulácií o prevode, pretože Juventus sa snažil zbaviť mzdy. Navrhované presuny do Manchester United a Tottenham Hotspur prepadli, čo ho prinútilo vyťažiť z ťažkej situácie.

Nie je náhodou, že 25-ročná argentínska hviezda mala do tejto sezóny trochu pomalý začiatok, jeden gól strelil a jeden pomohol pri šiestich vystúpeniach Serie A.

V prípravách na utorok sa manažér Juve Maurizio Sarri ujasnil, že jeho tím musí rešpektovať Lokomotiva, ktorý je na úrovni bodov s Zenitom Petrohradom ako prvý v Ruskej Premier League.

„Pasca hrá proti tímu, ktorý má skvelú sezónu,“ povedal Sarri novinárom za futbal Italia. „V Lige majstrov sa dostali do dobrej pozície, a to znamená, že tento tím je lepší, ako očakávali všetci. Musíme si ich veľmi vážiť a do 90 minút byť veľmi pokojní. Bude to ťažké.“ “

Toto hodnotenie sa pravdepodobne ukázalo ako príliš pravdivé pre Sarriho vkus v prvej polovici.