Váš nákupný košík je prázdny!

Pjaca chce, aby sa Juventus vrátil, hovorí agent

15/04/2020 0
Dvadsaťročný chorvátsky medzinárodný dúfa, že si po zranení v prvej polovici sezóny získa zranenie v tíme Maurizia Sarriho
Marko Pjaca dúfa, že sa vráti do Juventusu potom, čo jeho úverové kúzlo skončí na Anderlechte.
 
Krídelník vstúpil do belgickej strany v januári v pôžičke do konca sezóny, ale v dôsledku pandémie koronavírusov sa jej podarilo len štyri vystúpenia pred sezónou.
 
Agent Pjacy, Marko Naletilic, navrhol, aby 24-ročný mohol skončiť v Anderlechte ešte ďalší rok, ale verí, že si chce zarobiť miesto v tíme Maurizia Sarriho.
 
„Marko má v Anderlechte ďalší rok pôžičky. Na to, aby sme mohli pokračovať v [dobrom] vzťahu, musí existovať vzájomná dohoda medzi oboma stranami,“ povedal TuttoJuve. „Máme klauzulu, ktorá mu tiež umožňuje vyjadriť sa.
 
„Sarri mu radil o budúcnosti a vyjadril dôveru v jeho potenciál. Je normálne, že hráč v jeho situácii dúfa, že sa vráti do Juve, bol by som ohromený inak. Keby sa vrátil na úroveň pred niekoľkými rokmi , určite by mohol byť veľmi užitočný. ““
 
Chorvátska medzinárodná organizácia Juventus vynechala prvú polovicu sezóny kvôli zraneniu a mohol sa zdržať talianskeho najvyššieho letu tak, že sa v januári pripojil k Cagliari.
 
„Cagliari mali záujem, nakoniec sme sa rozhodli prijať ponuku Anderlechta,“ povedal Naletilic. „Juventus radšej urobil chlapca dobre tým, že mu požičal.
 
„Možno by sa mohlo zdať, že mať Pjaca na lavičke by mohlo byť užitočné vzhľadom na zranenia, ktoré mal tím od februára, ale v týždňoch predchádzajúcich situácii to bolo veľmi odlišné.
 
„Bolo nevyhnutné neopustiť Juventus v lete. Bolo to správne rozhodnutie, takže klub mal čas dovoliť chlapcovi, aby sa úplne zotavil zo zranenia.