Váš nákupný košík je prázdny!

Tešíme sa na hranie v hre Premier League

10/12/2017 0
Wilshire sa vrátil k Arsenalu v tejto sezóne, nemal veľa šancí na jeho vystúpenie v anglickom Premier League málo možností, ale v tomto prípade Wilshire stále optimistický o ich budúcnosti.
 
Wilshire, po návrate do Arsenalu v tejto sezóne, je väčšina jeho šancí na výkon v pohári UEFA, Wilshere hral len štyrikrát v lige, hrá celkový čas len 65 minút. Ale aj tak, Wilhelm tvrdý tréning po zranení zotavenie, čaká na Wenger, aby mu šancu. Snáď Wilshereove snahy sa dotýkali Wengera, Wenger na tlačovej konferencii proti Southamptonu jasne ukázal, že Wilshire je v dobrom zdravotnom stave a stal sa predmetom toho, čo profesori musia zvážiť pri výbere zostavy.
 
Za svoju súčasnú situáciu Wilhelm tiež vyjadril svoju túžbu hrať: "Nechcem len hrať teraz, vždy som mala veľkú túžbu zúčastniť sa, hovoril som s trénerom, Ukázal som mu túžbu, ktorú som chcel debutovať v Anglická Premier League, ale budem rešpektovať tím, keď je dobrý stav, aj keď sme minulý týždeň prehrali, ale predtým, ako bol stav tímu dobrý, porážka mojich spoluhráčov zasiahla Arsenal, má veľa skvelých hráčov a všetko, čo môžem urobiť je preukázať moje schopnosti na súde, keď príde príležitosť. "
 
Hoci to nie je veľa šanca, Wilshire stále má dôveru v seba: "Myslím, že som dosť dobrý, hral som s národným spoluhráčom vo veku 16 rokov. Ak sa neviem presvedčiť, potom kto ver mi? to je veriť v seba, a ak mám šancu hrať, budem sa snažiť pomôcť tímu Ak príde príležitosť tento víkend, som pripravený. "
 
Wilshire tiež vyjadril svoje odhodlanie vrátiť sa do národného tímu: "Chcem hrať za krajinu, aj keď som dlho preč od národného tímu." Národný tréner mi neznáša, povedal mi, že musím hrať Premier League teraz si myslím, že je to spravodlivé a to je to, čo budem robiť.V tejto sezóne som hral v pohári UEFA a ak by to nebolo dosť, musel by som sa ukázať v Premier League.O krátkej dobe, Nebudem vstúpiť do zoznamu tak, že Si Geit, preto sa budem usilovať hrať zápas Arsenal Premiership a potom vstúpiť do národného tímu.
 
Wilshire sa dohodne s Arsenalom v lete, fanúšikovia Arsenalu však chcú, aby Wilshire zostal. Wilshire povedal: "Niekedy, keď som doma, rozmýšľam, čo sa stane potom? Moja zmluva je len 6 mesiacov a od veku 16 fanúšikov som sa cítila veľmi nadšená, vždy keď moje fanúšikovia kričia meno a teraz sa chcem vrátiť na súd skôr ako neskôr, aby som pomohol tímu vrátiť podporu fanúšikov.