Váš nákupný košík je prázdny!

krok až k získaniu koruny od dvojitých víťazov Chelsea

09/09/2018 0
Keby to bolo kvôli náhodnému výčitku zo zoznamu zápasov, ktoré vyplienil počítač alebo šikovný človek s ostrým okom pre drámu, nebolo by lepšieho súpera pre Manchester City, ktorý by mohol čeliť vo svojej úvodnej hre Superligy žien ako Chelsea.
 
Dve najvýznamnejšie klubové strany v anglickom futbale spustia kampaň v spoločnosti ostatných dnes. Stará rivalita sa obnovila pri najbližšej príležitosti; nepriateľstvo pokračovalo, výstrel strieľal.
 
Nebude rozhodovať o tom, kde sa striebro WSL dostane v tejto sezóne, ale poskytne skorý údaj o tom, kto drží hornú ruku; či už Chelsea, liga minulého ročníka a pohár dvojnásobných víťazov, skutočne ukončili éry dominancie mesta, alebo či je strana Nicka Cushinga schopná opäť získať svoje miesto ako vedúci balíčka.
 
Mesto vyhralo dvojité víťazstvo v roku 2016, Chelsea to urobila minulú sezónu, na konci tej istej kampane nogometni dresi Chelsea za otroke trgovina, v ktorej obaja dosiahli po semifinále Ligy majstrov prvýkrát, City prehrali k eventuálnym víťazom Lyon, zatiaľ čo Emma Hayes 'Chelsea bol zrazený Wolfsburg.
 
"Toto sú hry, ktoré chcete," povedal Cushing, 33-ročný, ktorý je do svojho piateho roka šéfom mesta.
 
"Všetci musíme hrať dvakrát, ale nemôžete poprieť, že zápasy proti Chelsea, zápasy proti Arsenalu, zápasy proti Barcelone, to sú tie, ktoré sa do toho zapájajú a táto cesta do Londýna, je to prvá príležitosť naozaj pečiatku našej autority v lize.
 
"Nemyslím si, že skutočnosť, že Chelsea vyhral dvojitú minulú sezónu, je pre nás mimoriadnou motiváciou. Motiváciou pre nás je spomenúť si, ako blízko sme v poslednej sezóne, bez toho, aby sme vyhrali nič. V lige sme skončili na druhom mieste, dostali sme semifinále FA Cupu a Ligy majstrov, rovnako ako finále Ligového pohára a my sme nevyhrali žiadnu z nich.
 
"Keď ste v klube ako Manchester City, musíte sa vždy usilovať o pokrok.
 
"Nemôžete vždy vyhrať - ale chceme byť úspešnejšia v tejto sezóne, ako sme boli minulý rok.
 
"Nebolo to úplné zlyhanie, ale rozhodne sme sa cítili potrebu zlepšiť v niekoľkých oblastiach a to je to, čo sa snažíme vykonať v tejto sezóne. Boli sme konkurencieschopní vlani v sezóne, ale musíme dokončiť sezónu tak silno, ako to začneme. "
 
Hoci Chelsea bude opäť svojimi hlavnými súpermi, spolu s Arsenalom Cushing podozrieva nogometni dresi trgovina, že krajina sa mení a že veci sa ešte zhoršia.